Telefon Kabinleri

KABİNCELL TELEFON GÖRÜŞME KABİNLERİ

Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri ; Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir! OFFICE MEETING PODS
xtrem telefon görüşme kabini
XTREM TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
ELİTE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
PRİME TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
GREEN TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
LUCİA TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
xtrem telefon görüşme kabini
LANDE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
RAPİT TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
SERVER TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
MOTİVE TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ
KABİNET TELEFON GÖRÜŞME KABİNİ

Phone Booth Kabincell Telefon Görüşme Kabinleri

Kabincell® Telefon Kabinlerini açık ofis ortamınıza eklemek, çalışanlarınızın gizlilik haklarını sorunsuz bir şekilde destekleyerek çalışan verimliliğini ve memnuniyetini artırır.”
Telefon kabini, Telefon konuşma odaları sessiz akustik oda ( VideoCall kabinet ) firmamız tarafından avrupa standartlarında mimari çizgilerle akustik ve ses yalıtımlı oda tasarlamaktayız. Odalar içerisinde kullandığımız duvar ve tavanlarda akustik paneller 20 ve 40 mm avrupa standarlarına sahip NRC ses yutma değerleri NRC 0.95 ile 1.0 dır.
OFFICE MEETING PODS telephone booth room telefon konuşma kabini

Sayfa Puan Ver
[Toplam: 14 Ortalama: 4.9]